Caravellas Hotel
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Dit comfortabele Caravellas Hotel Rio de Janeiro is gelegen op afstand van 2 km van de Praça Madame Hermite en op wandelafstand van 25 minuten van Parque Olímpico de Deodoro. Bovendien vindt u wifi in de kamers in het hotel met 12 kamers.
Dit lovehotel heeft een eersteklas ligging op afstand van 6 km van G.R.E.S. Tradição. Caravellas Rio de Janeiro heeft goede verbindingen met vele bezienswaardigheden en ligt in de nabijheid van busstation Marechal Fontenelle.
Privébadkamers zijn inbegrepen bij de kamers.
Tot de eetgelegenheden behoort ook Boteco do Manolo, gelegen in de buurt van de accommodatie in Rio de Janeiro.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Antonio Carlos Jobim29 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station22 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Diensten
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Caravellas Hotel?
Antonio Carlos Jobim luchthaven en Caravellas Hotel zijn gescheiden door een 30 km afstand. - ❓
Is er een parkeerplaats bij Caravellas Hotel?
Ja, Caravellas Hotel biedt parkeerplaatsen gratis aan. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Caravellas Hotel?
Klanten van Caravellas Hotel moeten om 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Rio de Janeiro?
De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Rio de Janeiro is $42. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.